Boxy i Bagażniki

Wynajem bagażników dachowych i boxów

Wypożyczalnia boxów dachowych Roztocze

1. Dla osób prowadzących aktywny tryb życia, dla rodzin kochających podróże oraz dla tych, którzy potrzebują od czasu do czasu dodatkowej przestrzeni ładownej w swoim aucie otworzyliśmy nowe możliwości. oferujemy bagażniki dachowe o różnych pojemnościach, dostosowanych do większości modeli samochodów, oraz Box bagażowy Thule montowany na hak.

• Boxy dostosowane są do potrzeb codziennej jazdy, jak również przeznaczonych dla sportowców i narciarzy, którzy potrzebują odpowiedniego rozmiaru bagażników do przewożenia nart, desek snowboardowych itp.

Wypożyczalnia bagażników dachowych Roztocze

2. Bagażniki rowerowe firmy Thule, oferowane przez naszą wypożyczalnię, to odpowiedź na potrzeby osób, które potrzebują dodatkowego miejsca do transportu sprzętu sportowego. Organizując aktywny wypoczynek trzeba pomyśleć o bezpiecznym i wygodnym przewożeniu rowerów. Nie ma znaczenia czy w podróż wybieramy się w pojedynkę, czy w gronie najbliższych osób i przyjaciół – przy użyciu bagażników rowerowych Thule można bezpiecznie zabrać ze sobą jeden lub więcej rowerów w dowolne miejsce bez względu na to czy będziemy jechać po drogach utwardzonych lub leśnych.

• Dla posiadaczy ciężkich i dużych rowerów posiadamy wygodne uchwyty niewymagające umieszczania ciężkiego sprzętu na dachu. Montujemy je na haku holowniczym, co ułatwia dostęp i powoduje zmniejszenie oporu powietrza w trakcie prowadzenia pojazdu. Ten typ uchwytów rowerowych nie blokuje klapy bagażnika samochodu. Można go w każdej chwili otworzyć bez konieczności demontażu uchwytu.
Zachęcamy do rezerwacji uchwytów rowerowych w naszej wypożyczalni.

więcej

napisz do nas

    Administratorem danych osobowych jest Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica, powiat zamojski. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz wyrażacie państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wypożyczalnię Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica. Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia:MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: biuro.RoztoczanskaPrzygoda@gmail.com