Namioty i sprzęt biwakowy

Chcesz wybrać się na wyjazd pod namiot?

Wynajmujemy namioty różnej kategorii na kemping,biwak, trekking pieszy i rowerowy, namioty piknikowe. Jeśli jesteś na etapie zakupu namiotu i nie masz pewności czy dany model jest dla Ciebie, to masz super okazję by to sprawdzić.

Przetestuj, sprawdź i nie wyrzucaj niepotrzebnie pieniędzy. Nieważne więc czy jedziesz na weekend nad jezioro z dziećmi, czy chcesz przez kilka dni czy tygodni wędrować bezdrożami.

A może chcesz wybrać się na kilkudniową wycieczkę rowerową, czy w góry. W każdej tej sytuacji mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dobierzemy namiot do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wypożyczalnia namiotów roztocze – wynajem namiotów plenerowych i sprzętu turystycznego.

 

więcej

napisz do nas

    Administratorem danych osobowych jest Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica, powiat zamojski. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz wyrażacie państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wypożyczalnię Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica. Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia:MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: biuro.RoztoczanskaPrzygoda@gmail.com