O nas

W Naszej Małej Ojczyźnie, każdy znajdzie coś dla Siebie.
Posiadamy szeroką gamę sprzętu turystycznego

Marcin:
Uwielbiam wędrówki górskie, jazdę rowerem, konno, nocowanie pod gołym niebem. Uprawiam jogę i korzystam z technik oddechowych Wima Hofa od kilku lat, kocham kąpiele w zimnej wodzie. Mam ogromną ciekawość do poznawania nowych smaków, naturalnej żywności,wszystkiego co organiczne, służy zdrowiu, i wzmacnia odporność. Uwielbiam muzykę, dobrą książkę i piszę.

Magda:
Sprawia mi radość tworzenie rękodzieła: Łapacze snów dla dzieci, wylewanie figurek woskowych. Na co dzień interesuje się zarządzaniem, podjęłam studia w tym kierunku. Uwielbiam gotowanie i dbam by posiłki były zdrowe i takie jakie lubię. Na co dzień angażuje się w rozwijanie projektu “ Roztoczańska Przygoda”. Kocham Psy. Cenię sobie ciszę i spokój.

Edyta:
Moim życiem i miłością jest wielopokoleniowy Zespół Muzyczny Instrumentalno-wokalny “Kapela Turobińska”. Uczę o muzyce, prowadzę muzykoterapię. Moim drugim życiem są konie, opiekuje się kilkoma. Góry to moja Przystań i przestrzeń na głębszy oddech.

Co nas wyróżnia?

1. Jako jedyni na Roztoczu dysponujemy najszerszą gamą produktową w kategorii “Czas Wolny”, potrafiąc zaspokoić różne potrzeby naszych Gości i Klientów,
2. Wynajmujemy unikalne w Swoim rodzaju Przyczepy Kempingowe Polskiego Producenta, a do ich remontu i renowacji użyliśmy materiałów i komponentów wyprodukowanych przez Polskie Firmy.
3. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze potrzeby,
4. Współpracujemy z Podmiotami typu:
• Kancelaria Odszkodowawcza,
• Kancelaria Prawna,
• Biuro Rachunkowe,
• Agencja Ubezpieczeniowa,
• Fundacja,
• Rzeczoznawstwo,
• Stowarzyszenie,
• Zakład blacharsko – Lakierniczy,
• Warsztat Samochodowy,
• Autolaweta.
polecając ich usługi, by zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo i komfort podczas pobytu, i podróży.

5. Współpracujemy z lokalnym małym biznesem, artystami, lokalnymi Gospodarstwami Agroturystycznymi,
6. Wspieramy Dom Dziecka w Zamościu,
7. Organizujemy wycieczki rowerowe ( Każdy rowerzysta dostaje kamizelkę odblaskową),
8. Pomagamy w zorganizowaniu noclegu i zapewnieniu atrakcji,
9. Udostępniamy Namioty plenerowe wraz z dodatkowym wyposażeniem, dostarczając je pod wskazany adres. Montujemy i demontujemy namioty na miejscu.
10. Nasz Sprzęt jest serwisowany i dezynfekowany po każdym użyciu. Ozonujemy i Wynajmujemy Ozonator.

napisz do nas

    Administratorem danych osobowych jest Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica, powiat zamojski. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz wyrażacie państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wypożyczalnię Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica. Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia:MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: biuro.RoztoczanskaPrzygoda@gmail.com