Obsługa imprez plenerowych

Namioty Plenerowe

Namioty plenerowe, stanowią idealną ochronę dla zabezpieczenia i organizacji każdego plenerowego eventu, bankietu, festynu, wesela, komunii czy pikniku. Swoje zastosowanie znajdzie także jako namiot ogrodowy bądź tarasowy.
Namiot można używać również jako powierzchnie handlowe oraz dodatkowe miejsce w swoim lokalu.

Namioty są wykonane pod potrzeby klienta, zapewniając odpowiednią wentylację, rodzaj zadaszenia czy podsufitki chroniące przed skraplaniem wody.

Zestawy biesiadne ( ławki i stoły piwne)

Ogródki piwne to kwintesencja letnich dni i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Oferowane przez nas komplety piwne umożliwiają stworzenie praktycznej, atrakcyjnej, wielofunkcyjnej przestrzeni na każdej imprezie plenerowej.

Udostępniliśmy opcję, jaką jest wynajem, tak aby nie musieli się Państwo martwić o to, gdzie rozlokować uczestników zabawy. Ławostoły są estetyczne, praktyczne i proste w montażu, dzięki czemu chętnie wybierają je organizatorzy bardzo wielu imprez o różnym charakterze.

Kociołek Węgierski

Kociołek węgierski, zwany bograczem lub kociołkiem biwakowym to charakterystyczny garnek, który służy do przygotowywania dań nad ogniskiem, w zależności od tego, co chce się przygotować.

Pomoc w organizacji imprez na Roztoczu

Nasza oferta to też obsługa imprez plenerowych na Roztoczu, -organizacja imprez okolicznościowych Roztocze – okolica. Zapraszamy do kontaktu.

więcej

napisz do nas

    Administratorem danych osobowych jest Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica, powiat zamojski. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz wyrażacie państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wypożyczalnię Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica. Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia:MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: biuro.RoztoczanskaPrzygoda@gmail.com