Rowery górskie i szosowe, przyczepki i foteliki rowerowe

Nasza oferta:

Wypożyczalnia rowerów Roztocze, fotelików rowerowych, przyczepek, rowery elektryczne, górskie

Do codziennych aktywności zaliczamy przede wszystkim rower. Wierzymy że może uratować zdrowie i życie.

Posiadamy w ofercie różnorodną gamę rowerów znanych marek, bazujących na podzespołach światowych producentów o wysokiej jakości dla dorosłych i dzieci, górskich, trekkingowych i szosowych.

Jednocześnie macie możliwość zabrać ze sobą w podróż swoje pociechy, i tutaj mamy przygotowane dla dzieci wózki 1 i 2- osobowe, w pełni bezpieczne i dające duży komfort podczas upalnych dni, wyposażone w moskitierę przeciw owadom oraz foteliki rowerowe.

więcej

napisz do nas

    Administratorem danych osobowych jest Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica, powiat zamojski. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz wyrażacie państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wypożyczalnię Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica. Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia:MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: biuro.RoztoczanskaPrzygoda@gmail.com