Noclegi na świeżym powietrzu Roztocze

Roztocze to atrakcyjna kraina geograficzna i pasmo wzniesień, które rozpoczyna się od Kraśnika aż po Lwów, oddzielając Wyżynę Lubelską i Wyżynę Wołyńską od Kotliny Sandomierskiej i Kotliny Naddniestrzańskiej. Przepiękne tereny bogate w pagórki, zieleń, lasy, parki, rzeki zachęcają podróżników i turystów do pieszych wędrówek, jazdy na rowerze, spacerów, sesji plenerowych, biwakowania, zwiedzania i wypoczynku na świeżym powietrzu. Niezwykle urozmaicona rzeźba terenu Roztocza związana jest z wieloma procesami geologicznymi, które zachodziły tam na przestrzeni wieków. Najwyższym punktem Roztocza na terenie Polski jest Długi Goraj, który zawiera 391,5 m n. p. m. Z uwagi na wyjątkową budową geologiczną, na Roztoczu można znaleźć liczne wąwozy i jary. Ponadto znajduje się tam mocno zróżnicowana flora, tj. lasy liściaste lipowo-grabowe, bukowo-jodłowe, bory jodłowe oraz bory sosnowe. Ogromną zaletą regionu jest również rzeka Wieprz oraz Tanew, a także wiele różnych leśnych torfowisk, bagien i borów bagiennych. Z uwagi na liczne walory regionu wiele osób decyduje się na noclegi w przyczepie kempingowej lub na świeżym powietrzu na Roztoczu.

Noclegi w przyczepie kempingowej Roztocze, na świeżym powietrzu – przyczepa Roztoczańska Niewiadówka

 

Szukasz miejsc na noclegi w przyczepie kempingowej i na świeżym powietrzu na Roztoczu? Oto kilka miejsc:

 

  • RoztoczeCamp – noclegi na przyczepie kempingowej Roztocze – RoztoczeCamp to kemping, który znajduje się w centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego w miejscowości Majdan Kasztelański na terenie Roztocza Środkowego. Dzięki lokalizacji pośród lasów możliwy jest wypoczynek w spokoju wśród natury. Kemping obsługuje kampery i przyczepy kempingowe. Nieopodal znajduje się wiele oznaczonych szlaków na piesze wędrówki i wycieczki rowerowe.

 

  • Ośrodek turystyczny Echo – noclegi na świeżym powietrzu Roztocze – Ośrodek Turystyczny Echo zlokalizowany jest w zabytkowej części Zwierzyńca, nieopodal otuliny Roztoczańskiego Parku Narodowego. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji: kościół na wodzie, zabytkowy browar, wiele lasów, malownicze Stawy Echo, czy piękne kąpieliska. Ośrodek oferuje: pole namiotowe, plac zabaw dla dzieci, parkingi, boiska do gry, kuchnie, łaźnie, domki i wiele atrakcji turystycznych.

 

  • Noclegi w Roztoczańskiej Niewiadówce – Szukasz noclegów na Roztoczu? Zapraszamy do Roztoczańskiej Niewiadówki. Oferujemy wynajem przyczep kempingowych polskiej marki Niewiadów. Są one całkowicie odrestaurowane, bogato wyposażone, przygotowywane na wyjazdy z rodziną i dziećmi poza miasto (tereny nizinne, wyżynne,, górskie, podleśne, pola campingowe). Poza przyczepami oferujemy wynajem rowerów górskich i szosowych, namiotów biwakowych, akcesoriów dla dzieci, boxów i bagażników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do rezerwacji.

 

Noclegi Roztocze Zachodnie Przyczepa Niewiadów – masz pytania? Zadzwoń!

Noclegi Roztoczańska Niewiadówka

Nasza Przyczepa jest bardzo wygodna, i już po dwóch dniach poczujesz się w niej jak w domu. Zadbaliśmy o przestrzeń związaną z higieną osobistą, w tak małej przyczepie nie chcieliśmy wszystkiego pakować do środka. Rozwiązaniem jest zewnętrzny namiot służący jako przebieralnia, toaleta i prysznic, wystarczające do tego by odświeżyć się i komfortowo spędzać czas.

Czytaj kolejne

napisz do nas

    Administratorem danych osobowych jest Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica, powiat zamojski. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz wyrażacie państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wypożyczalnię Sprzętu Turystycznego PRZYGODA, Mokrelipie 52a, 22-463 Radecznica. Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia:MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: biuro.RoztoczanskaPrzygoda@gmail.com